Ισχυροποιημένος έγκαιρα για το βήμα... ομίλων
Στις 23 Ιουλίου ο ΑΠΟΕΛ θα αντιμετωπίσει μία εκ των Πέτροκουμπ Μοδαβίας ή Ορνταμπάσι Καζακστάν τον β' προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Μία κακή νύχτα για εμάς, χάθηκε ένας αγώνας που ξέραμε ότι θα ήταν δύσκολος, αλλά χάθηκαν και κάποιοι παίκτες που είναι σημαντικοί για την ομάδα και χρειαζόμαστε αυτούς τους παίκτες. Η ΑΕΚ κατάφερε και πέτυχε γρήγορο γκολ που την βοήθησε αρκετά. Μετά στο δεύτερο μέρος προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε, ήρθε το δεύτερο γκολ και ήταν πολύ δύσκολο να αλλάξουμε τα δεδομένα. Ολοκληρώσαμε το παιχνίδι με αρκετούς τραυματισμούς και είναι άσχημο αυτό για εμάς. Δεν μπορούμε να διαλέγουμε αγώνες, όποιος αγώνας έρχεται πρέπει να τον κυνηγούμε».