Στον προσωπικό του λογαριασμό στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο παλαίμαχος επιθετικός που αγωνίστηκε στην Ομόνοια, Τζούριακ, κοινοποίησε την ανάρτηση του γκρουπ «RETRO» που αναφέρεται σε δηλώση του για το πως ξεπέρασε το πρόβλημα λευχαιμίας που τον ταλαιπωρούσε.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
«Όταν πέρασα αυτή την περιπέτεια με την λευχαιμία, έβλεπα κασέτες με τα γκολ που σημείωσα στην Ομόνοια και έπαιρνα δύναμη να την ξεπεράσω. Στο σπίτι μου έχω μία μεγάλη βιβλιοθήκη γεμάτη με βίντεο, άλμπουμ, τα μετάλλια του πρωταθλήματος, το κύπελλο του πρώτου σκόρερ, χρυσά τριφύλλια και χρυσά αεροπλανάκια» είχε δηλώσει χαρακτηριστικά ο Τζούριακ.
Δείτε την ανάρτηση με το βίντεο:
Μόνο η ανακοίνωση απέμεινε για να αλλάξει και επίσημα ποδοσφαιρική στέγη ο Ματία Σπόλιαριτς!
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
19/07 @ 16:29
Η Ομόνοια σκόραρε χθες κόντρα στην ΑΕΚ Αθηνών στο ΓΣΠ, το πρώτο της τέρμα στα φετινά φιλικά προετοιμασίας της και σήμερα αποθέωσε τόσο τον σκόρερ (Σίμιτς), όσο και τον Εβάντρο που έδωσε την ασίστ!
19/07 @ 13:06
Η ανακοίνωση.
19/07 @ 11:10
Δείτε από το OFC TV, τα στιγμιότυπα του ψεσινού φιλικού αγώνα που έγινε στο ΓΣΠ ανάμεσα στην Ομόνοια και την ΑΕΚ Αθηνών.
19/07 @ 10:39
Δηλώσεις στον ΣΠΟΡ FM έκανε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της Ομονοίας, Αντρέας Χαρίτου, την επόμενη του φιλικού αγώνα της Λευκωσιάτικης ομάδας με αντίπαλο την ΑΕΚ Αθηνών.
19/07 @ 10:26
Κατά τη διάρκεια του φιλικού ποδοσφαιρικού αγώνα μεταξύ των ομάδων ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ, που διεξήχθη χθες στο στάδιο ΓΣΠ στη Λευκωσία, εντοπίστηκε ένα πρόσωπο, μέσω του κλειστού κυκλώματος παρακολούθησης του σταδίου, το οποίο έριξε από το πάνω διάζωμα, στο κάτω διάζωμα, ένα σακίδιο.
19/07 @ 08:55
Ο τραυματισμός του Γουίλι Σεμέδο στο ψεσινό φιλικό με την ΑΕΚ Αθηνών στο ΓΣΠ, προκάλεσε ανησυχία στον κόσμο της Ομόνοιας, αλλά ο ίδιος ο παίκτης με ανάρτηση του στα social media, φρόντισε να τους καθησυχάσει!
BEST OF THEMASPORTS