Ισχυροποιημένος έγκαιρα για το βήμα... ομίλων
Στις 23 Ιουλίου ο ΑΠΟΕΛ θα αντιμετωπίσει μία εκ των Πέτροκουμπ Μοδαβίας ή Ορνταμπάσι Καζακστάν τον β' προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Σίγουρα για την Ομόνοια προέχει το ματς στο Κύπελλο. Εμείς θα πάμε και στο πρωτάθλημα και στο κύπελλο για το καλύτερο με τον δικό μας τρόπο παιχνίδιου. Θέλουμε να βγάλουμε το καλύτερο μας πρόσωπο. Πάντα θέλουμε να κερδίζουμε και πάντα υπάρχει πίεση. Όταν είσαι μια ομάδα που θέλει να διεκδικεί τίτλους είναι φυσιολογική».