Δείτε τα στιγμιότυπα των έξι αγώνων της Τετάρτης στο Τσάμπιονς Λιγκ από το κανάλι της Cytavision στο Youtube.

20/09 @ 00:07

Ο Γκριεζμάν βγήκε μπροστά και η Ατλέτικο χαμογέλασε στην πρεμιέρα!

Η Λειψία είχε προηγηθεί με τον Σέσκο μόλις στο 4ο λεπτό, αλλά με μπροστάρη τον Γκριεζμάν που είχε το γκολ της ισοφάρισης και την ασίστ στην ανατροπή, η Ατλέτικο έφερε τούμπα το σκορ (2-1).

Έγραψε ιστορία στην... αστεράτη πρεμιέρα της η Μπρεστ!-ThemaSports
20/09 @ 00:00

Έγραψε ιστορία στην... αστεράτη πρεμιέρα της η Μπρεστ!

Στο πρώτο ματς της ιστορίας της στο Champions League, η Μπρεστ λύγισε με 2-1 τη Στουρμ Γκρατς.

Υποκλίθηκε στην… πριγκίπισσα Μονακό η Μπαρτσελόνα!-ThemaSports
19/09 @ 23:59

Υποκλίθηκε στην… πριγκίπισσα Μονακό η Μπαρτσελόνα!

Ιδανική εκκίνηση στο νέο Champions League για τη Μονακό, η οποία εκμεταλλεύτηκε την αποβολή του Γκαρθία στο 11’ και λύγισε με 3-1 την Μπαρτσελόνα.

Αλώβητη στο Μπέργκαμο η Άρσεναλ, χάρη στον… σωτήρα, Ράγια!-ThemaSports
19/09 @ 23:54

Αλώβητη στο Μπέργκαμο η Άρσεναλ, χάρη στον… σωτήρα, Ράγια!

Με τον Ράγια να πραγματοποιεί τη διπλή επέμβαση της σεζόν στο νέο Champions League, η Άρσεναλ δίχως να διεκδικήσει πολλά, έμεινε στο 0-0 απέναντι στην Αταλάντα στο Μπέργκαμπ για την 1η αγωνιστική.

Μικρέ, θαυματουργέ Γιαμάλ, τι άλλο θα καταφέρεις;-ThemaSports
19/09 @ 23:28

Μικρέ, θαυματουργέ Γιαμάλ, τι άλλο θα καταφέρεις;

Ο Γιαμάλ είναι παιδί από το οποίο δεν μπορείς να περιμένεις κάτι λιγότερο. Και «υπέγραψε» μέσα σε ελάχιστα λεπτά την πρεμιέρα του νέου Champions League, με φοβερό, διπλό κατόρθωμα. Γιατί… μπορεί!

Τουρκική υπόθεση το διπλό της Μπενφίκα στο Μαρακάνα στο ντεμπούτο του Παυλίδη στο Champions League!-ThemaSports
19/09 @ 22:11

Με τους Ακτούρκογλου και Κοκτσού να σκοράρουν στο πρώτο ημίχρονο, η Μπενφίκα πέρασε σχετικά δύσκολα από το Βελιγράδι και την έδρα του Ερυθρού Αστέρα (1-2), στο ντεμπούτο του Παυλίδη στο C.L.!