Διαβάστε τι δήλωσε μετά το τέλος του αγώνα με την ΑΕΚ ο προπονητής του Εθνικού, Νταβίντ Μπαντία.

Ακολουθήστε μας στο Google news

Αναλυτικά:

«Χαρούμενος και περήφανος για τους παίκτες μου και την παρουσία τους. Είναι ένα πολύ δύσκολο στάδιο και η ΑΕΚ είναι μία πολύ καλή ομάδα. Οι παίκτες μου έβγαλαν αυτό που δουλέψαμε σε όλη τη διάρκεια που και στο τέλος πήραμε ένα βαθμό που για εμάς είναι σαν μία νίκη».

Ανόρθωση: Να χτίσει στην εικόνα του β’ ημιχρόνου

Η Ανόρθωση βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 απέναντι στον Εθνικό στο Δασάκι, όμως έδειξε σημάδια βελτίωσης με την εικόνα του δευτέρου ημιχρόνου και ισοφάρισε στο τέλος σε 2-2, φεύγοντας με τον ένα βαθμό.