Η ΚΟΠ ανακοίνωσε στην ιστοσελίδα της το γενικό απολογισμό της χρήσης του VAR για την 7η και 8η αγωνιστική.

Ακολουθήστε μας στο Google news

Η Επιτροπή διαιτησίας της ΚΟΠ, στους υπό αναφορά δεκατέσσερις αγώνες, διαπίστωσε πως, σε  τρεις  περιπτώσεις λανθασμένων αποφάσεων των διαιτητών, κακώς δεν έγινε παρέμβαση του VAR ενώ σε  έξι  περιπτώσεις, το VAR διόρθωσε λανθασμένες αποφάσεις των διαιτητών.

Tags
Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Away Days | Το παιχνίδι με τον Άρη μέσα από τον φακό της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
07/10 @ 21:44

Away Days | Το παιχνίδι με τον Άρη μέσα από τον φακό της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Την παρακάμερα της αναμέτρησης με τον Άρη δημοσίετσε η Ομόνοια.

Το πρώτο ΔΕΙΓΜΑ του Γιόβετιτς-ThemaSports
07/10 @ 10:22

Το πρώτο ΔΕΙΓΜΑ του Γιόβετιτς

Ούτε μια εβδομάδα μετά την ανακοίνωση του από την Ομόνοια ο Στέφαν Γιόβετιτς έκανε ντεμπούτο με τα πράσινα.

ΟΜΟΝΟΙΑ: Οι μικρές λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά και η «πληγή» στα εκτός έδρας-ThemaSports
07/10 @ 09:28

Με σκυμμένο το κεφάλι έφυγε από το στάδιο Άλφαμεγα η Ομόνοια σε ένα ματς όπου της έλειψε η φρεσκάδα και η κυνικότητα.

Πρωινό μήνυμα από την Ομόνοια (Φωτογραφίες)-ThemaSports
07/10 @ 09:25

Πρωινό μήνυμα από την Ομόνοια (Φωτογραφίες)

Η Ομόνοια παρά την ήττα με πρωινή ανάρτηση στα σοσιαλ μίντια ευχαρίστησε τον κόσμο για την στήριξη και έστειλε μήνυμα για την συνέχεια

Χειροκρότημα και συνθήματα από τους Ομονοιάτες παρά την ήττα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)-ThemaSports
06/10 @ 21:32

Χειροκρότημα και συνθήματα από τους Ομονοιάτες παρά την ήττα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Οι Ομονοιατές δεν πανηγύρισαν τη νίκη στο ντέρμπι με τον Άρη, αλλά στο τέλος τραγούδησαν συνθήματα για την ομάδα τους και χειροκρότησαν τους ποδοσφαιριστές τους παρά την ήττα.

ΓΙΟΒΕΤΙΤΣ: «Δεν είμαι βέβαιος για το δεύτερο πέναλτι»-ThemaSports
06/10 @ 21:12

ΓΙΟΒΕΤΙΤΣ: «Δεν είμαι βέβαιος για το δεύτερο πέναλτι»

Διαβάστε όσα δήλωσε στην κάμερα της Cytavision ο Στέφαν Γιόβετιτς μετά την ήττα της Ομόνοιας από τον Άρη με 2-0 στο παιχνίδι στο οποίο έκανε το ντεμπούτο του με το τριφύλλι.